Referencie

Referencie sú rozdelené na stráženie drobných zvierat, stráženie psov a stráženie mačiek. Okrem referencií od majiteľov maznáčikov si tu môžete prečítať, čo o nás napísali médiá. Pokiaľ chcete aj vy prispieť svojou referencií, môžete buď do formulára dole na stránke alebo na Facebook, Google či Zoznam.

Stráženie drobných zvierat

Stráženie džungarského škrečka Terezky
Boli
sme úplne spokojní. Dá sa skôr povedať nadšení. Profesionálny a navyše priateľský prístup. O maznáčikovi sme dostávali pravidelné správy vrátane fotiek. Cena je veľmi priaznivá a Anetka je profesionál na svojom mieste. Ďakujeme za stráženie.
Petr Lukeš

Stráženie zajačika Ušinky
Po hľadaní možnosti opatrovania nášho zajačika v čase našej neprítomnosti som našla prechodný útulok pre malé zvieratká, ktorý prevádzkuje Ing. Aneta Baklová, Ph.D. Starostlivosť akej sa jej tam dostalo, prekonala všetky moje predstavy. Prakticky sa rovnala tomu, čo má naše zvieratko doma. Čistota, možnosť pohybu, odbornosť a individuálny prístup ma veľmi milo prekvapil. Samozrejmosťou bol kontakt a zasielanie obrazových správ o stave zvieratka. Rada by som poďakovala za vzornú starostlivosť.
Peterová

Stráženie papagája Herbíka
Všetko úplne perfektné, nie je čo vytknúť! Náš papagáj Herbík bol na stráženie už tretie leto za sebou a vždy sa vrátil vo skvelej nálade.
Hrášková

Hlídání králíčků Mona a Lili
Je vidno, že Aneta svoju prácu má fakt rada. Nechávali sme dvoch našich zakrslých králičkov na týždeň a naprostá spokojnosť. Slečna nám posielala pravidelne fotografie králičkov, ostríhala ich a priebežne nás informovala. Jednoznačne doporučujeme.
Róbert T.

Stráženie osmáka Stewarta
Vrelo ešte raz ďakujeme za absolútne profesionálny, napriek tomu ľudský prístup ako k nám „páničkom“, tak k nášmu osmáčkovi. Nemohli sme si priať lepšiu a zodpovednejšiu starostlivosť, a komunikácia bola 100%! Ďakujeme a prajeme všetko dobré.
Límová

Stráženie zajačika Ťunti
Náš Ťunťa je stálym zákazníkom už niekoľko rokov. Pochvaľuje si priamo nadštandardnú starostlivosť a my tiež. Dostávame o ňom pravidelne správy a zároveň aj fotografie. Nič mu tu nechýba …
Hana J. S.

Stráženie morčatiek Georgeho a Zolltána
Je to zaujímavá služba pre chovateľov. Som rád, že niečo také je aj v Prahe. Určite odporúčam všetkým, kto nemá suseda, ktorý by mu miláčika postrážil.
Felix M.

Stráženie andulky Pepíčka
Rada by som sa tiež pripojila k spokojným klientom slečny Anetky. V čase našej dovolenky som jej, priznám sa trochu s obavami, zverila nášho veľmi závislého anduláka. Keď som ho totiž opustila naposledy, a to len na víkend, ošklbal sa tak, že som ho nepoznala. A to aj napriek tomu, že zostal v domácom prostredí a s človekom, ktorého pozná. Vzhľadom k tomu, že som tentoraz potrebovala odísť na dlhšiu dobu, hľadala som iné riešenie a ukázalo sa, že som nemohla zvoliť lepšie. Anetka je veľmi milý človek a hlavne má k zvieratám krásny vzťah a tá to samozrejme spoznajú. Po jedenástich dňoch som našla u nej doma úplne spokojného a veselého vtáčika. Nabudúce už teda pôjdem úplne bez obáv. Ešte raz ďakujem.
Eva Č.

Stráženie ježka Waffle
Veľké vďaka za stráženie Wafflinky, vážime si vašu ústretovú komunikáciu počas 14 dennej dovolenky a pridávame sa k zástupu spokojných majiteľov zvierat, o ktoré ste sa úžasne starala, staráte a budete naďalej s láskou starať. Ste milá.
Gizela V.

Stráženie leguána Cecila
Veľmi ďakujem za obstaranie leguána zeleného pri našej dovolenke a dúfam že Vaša firma bude pokračovať a my budeme Vaše služby využívať.
Vlastimil H.

Stráženie gekončíka Jewela
Radi by sme touto cestou poďakovali slečne Anete Baklovej za vynikajúcu starostlivosť o nášho gekončíka nočného. Mala pre neho všetko vopred starostlivo pripravené – terárium aj žiarovku, teplomer aj vlhkomer. Navyše nám počas desiatich dní pravidelne písala sms, ako sa nášmu milému gekončíkovi výborne darí a ako sa spolu navzájom pozorujú. Aneta svojich zverencov od prvej chvíle berie ako svojich vlastných, je cítiť jej hlboké porozumenie a zaujatie v starostlivosti o ne. V závere nám ešte poslala nádherné fotky!
Jana Hasalíková s dcérou Veronikou

Stráženie fretiek Vicky, Louise a Elisabeth
Dobrý deň Aneta, chcela som vám ešte raz poďakovať za stráženie tých mojich troch fretiek. Viem, že je s nimi niekedy ťažké obstaranie a spoločne dokážu napáchať peknú škodu. Podľa toho, v akej dobrej nálade sa vrátili, viem iste, že sa u vás mali ako v raji a ani si nevšimli, že som preč. Som rada, že som vás našla, pretože by sa mi nikto z mojich známych o ne nepostaral s takou starostlivosťou, ako vy. A navyše som si vďaka vám mohla dovolenku naplno vychutnať, bez toho aby som si robila starosť o tie svoje „ratolesti“. Vaše „Stráženie maznáčikov“ budem určite odporúčať ďalším páníčkom, čo potrebujú občas postrážiť svoje „deti“.
Katka

Stráženie korytnačky Čopy
Prvýkrát sme mali našu korytnačku mimo domova na stráženie. Boli sme veľmi spokojní, bolo o korytnačku dobre postarané, vyzerala veľmi spokojne, keď sme si ju vyzdvihli. Tiež nás potešilo, že sme počas nášho odlúčenia dostávali o nej správy. Prišli nám dve fotografie, kde korytnačka vyzerá, že jej všetko vyhovuje. Ak budeme zase niekedy tieto služby potrebovať, určite ich využijeme. Všetkým majiteľom zvieracích maznáčikov môžeme len vrelo odporučiť.
Dina Z.

Stráženie potkanice Rozinky
Veľmi by som chcela Anetke Baklovej poďakovať za stráženie mojej potkanice Rozinky, zatiaľ čo som bola V Čiernej Hore na dovolenke. O Rozinku bolo prepychovo postarané, a vyzerala veľmi spokojne. Od Anetky som dostávala počas pobytu v zahraničí správy a fotky o tom ako stráženie prebieha a ako všetko Rozinka zvláda. Takže všetkým čo by prípadne stráženie potrebovali, môžem stráženie od Anety Baklovej vrelo odporučiť. Mnohokrát Anetke ďakujem.
Adéla B.

Stráženie psov

Venčenie kríženca Bruta
Vážení, som síce vašou krátkodobou klientkou, ale o to viac Vám chcem poďakovať za Vaše služby, ktoré poskytujete a hlavne za to, aký úžasný vzťah máte k našim domácim miláčikom. Od apríla tohto roku pre mňa štyrikrát týždenne venčíte môjho doteraz dosť nepokojného kríženca – psa z útulku starého necelé tri roky a vďaka Vašej starostlivosti je za tú dobu, ktorú s ním trávite podstatne pokojnejší, radostnejší a bežne zvláda aj ostatné fenky aj psy, ukľudnilo sa u neho aj neustále štekanie na ostatné psy. Zmenil pozitívne aj vzťah k mnohým ľuďom, od ktorých sa doteraz nenechal pohladiť, teraz má veľmi rád spoločnosť a občas ju sám aj vyhľadáva. Som nadšená tým, ako zodpovedne svoju prácu odvádzate a prajem Vám veľa ďalších úspechov vo Vašej záslužnej činnosti.
S pozdravom
Zuzana Vostřezová

Stráženie psíka Thea
Veľká SPOKOJNOSŤ a vrelo odporúčam !!! Moj Theo bol u Anetky 1/2 dňa na strážení a okrem pravidelných správ a fotiek, ktoré som dostávala k vlastnej spokojnosti a kľudu, tak sa mal Theuško náááádherne a ešte sa naučil dávať pac a ľahnúť si. No nie je to skvelé ?! Určite odporúčam a sama ešte využijem !!! Prajem veľa spokojných zákazníkov.
Petra S.

Stráženie šteniatka Rusty z Útulku Libeň
U slečny Baklovej sme mali na stráženie 3 mesačné šteniatko Rusty. Rusty je z Libeňského útulku, ale vzhľadom k tomu, že mu nesvedčí útulkové prostredie, majú ho na starosti dobrovoľníci. Keďže som už nemala dovolenku a musela som až do vianoc chodiť do práce, našla som si službu Stráženie maznáčikov Anety Baklovej a dohovorila si s ňou pôvodne 4 denné stráženie Rusty na 9 hodín denne. V pondelok som však nečakane musela ísťdo nemocnice a slečna Baklová mi veľmi flexibilne vyšla v ústrety s celodennou starostlivosťou o Rusty po dobu 2 dní. Slečna Baklová má k dispozícii aj záhradu, kde sa psík môže bezpečne vyvenčiť a prebehnúť a o psíka sa stará nepretržite. O Rustyho sa starala vzorne, bolo vidieť, že u nej bol spokojný. Pri vyzdvihovaní ma slečna Baklová poctivo informovala o priebehu dní a ďalších dôležitých veciach. So službami Anety Baklovej aj s jej prístupom mám len tú najlepšiu skúsenosť a určite ju v prípade potreby znovu využijem.
Hanka Tesařová, Útulok Libeň

Stráženie fenky Bailey
Slečna Lucka bola veľmi milá a Bailey vyzerala spokojne a doma bola unavená, teda mala určite veľa zábavy. Bolo milé, že nám Lucka poslala fotky. Nabudúce určite zase využijeme Vaše služby. Pekný deň
Aneta Vavroušová

Stráženie šeltie Bondyho
Ďakujem veľmi za Vaše služby, stráženie dopadlo skvele !!! My sme s Bondym vzájomní závisláci, takže to očakávanie bolo trochu neisté, ale Bondy sa zapojil do svorky slečny Míši nakoniec celkom dobre, nakoniec možno to odlúčenie znášal lepšie ako ja. Mal nových psích kamarátov, a ako som videla pri vyzdvihovaní, obľúbil si aj dočasnú paničku (viem, že on zase s tou náklonnosťou veľmi šetrí …). A to ma ubezpečilo, že sa mal určite dobre. Vrátil sa mi vo výbornom stave. Ešte by som chcela poďakovať za veľa odborných informácií o správaní a výcviku, ktoré som získala od slečny Míši pri zoznamovacej prechádzke a pri vyzdvihovaní …
Som veľmi rada, že som objavila Vašu agentúru, určite by som ju každému doporučila .. Sama viem, že, kto miluje svojho psíka tak ho nechce opustiť, a väčšinou dovolenku vzdá, pretože mu nechce spôsobiť traumu – ale s pokojným svedomím môžem potvrdiť, že dokážete zabezpečiť absolútne bezpečnú profesionálnu starostlivosť (a to i závislákom).
Ešte raz vďaka a veľkú pochvalu
Věra Brožková

Stráženie ridgebacka Marwina
Veľmi by som sa chcela, touto cestou, poďakovať Anete za stráženie nášho „bábätka“ – konečne som našla niekoho, kto nám ho postráži Marwina, bez toho aby som ho musela dávať do psieho hotela a pod. Budem rada, keď nám ho Aneta bude strážiť, tiež som ocenila info v podobe sms správy + fotečky, počas našej neprítomnosti. Je pre nás dôležité, že sme v kľude, pretože je náš psík v pohode.
Liana B.

Stráženie fenky Maidan
Ešte raz veľká vďaka za stráženie našej Maidan! Anete za rýchle a bezproblémové jednanie a za to, že to s tým naším diablikom zvládla s ľavou zadnou a s úsmevom! Určite odporúčam sa na dievčatá obrátiť, ak budete potrebovať super pestúnky pre vašich miláčikov.
Kateřina H.

Stráženie mačiek

Stráženie mainských mývalích mačiek Naomi a Goodwella
Ďakujem Anetke za vzorné stráženie mojich dvoch mačiek počas týždennej dovolenky. Starostlivosť, podávanie liekov, upratovanie, pomaznanie i každodenné sms, mms …. úplná spoľahlivosť a profesionalita aj milé správanie je u nej samozrejmosťou. Ja i moji maznáčikovia sme boli veľmi spokojní a môžem ju s kľudným srdcom každému odporučiť. Ja sama sa na ňu nabudúce veľmi rada obrátim.
Sylva Č.

Stráženie mačiek Angie, Míny a Coury
Už vyše roka sa nám priamo Aneta stará často o tri mačky, je veľmi ochotná a zodpovedná, a hlavne ju mačky berú. Sme radi, že máme mačky v pohode, dokonca aj nášho kardiaka, ktorému dáva vždy sadu liekov. Tiež sa nám páči, že mačky priebežne fotí a posiela na mobil, podľa našich požiadaviek. Mimochodom je vnímavá a má pozorovací talent, takže má trefné postrehy. Keď sme preč z domova, vieme, že sa aj mačky majú dobre. Ano, a je vidieť, že má zvieratá naozaj rada, a to je na jej práci vidieť.
Eva a Michal

Stráženie kocúrika Alfieho
Počas mojej dovolenky Anetka každý deň navštevovala môjho kocúra Alfika. Sms správy a fotky zasielané takmer denne ma veľmi potešili. Som veľmi rada, že som sa pri mojom prvom rozhodovaní medzi ponukami na internete rozhodla práve pre Anetku. Pre spoľahlivosť a evidentné lásku k zvieratkám jej služby vrelo odporúčam všetkým majiteľom domácich maznáčikov.
Jitka K.

Stráženie mačičiek Syby a Zojy
Ďakujem veľmi Anetke za stráženie a super info z každého dňa mojej neprítomnosti, vďaka nej sme to mačičky aj ja zvládli v pohode.
Květa K.

Stráženie mačičiek Ulinky, Genk a zajačikov Megi, Jenny, Kastanka a Charlieho
Dobrý deň, veľmi by som chcela Anetke poďakovať za stráženie našich dvoch mačičiek a 4 zajačikov. Starala sa o ne úplne skvele. Navyše nám jeden z králičkov ochorel dva dni po odchode na dovolenku. Aj vďaka jej starostlivosti sa Meginka čoskoro uzdravila a jej choroba sa našťastie neskomplikovala. Veľmi Anetke ďakujeme a jej služieb v budúcnosti opäť využijeme.
Romana Z.

Stráženie mačičky Bettynky
Ďakujeme za opakované stráženie mačičky Bettynky, boli sme s Vami nadmieru spokojní, a pri ďalšej príležitosti sa na Vás s dôverou určite zase obrátime.
Ladislav M.

Stráženie mačičiek Barborky a Čičulky
Potrebovali sme odísť na zimnú dovolenku a nemali sme nikoho, kto by nám strážil naše dve mačičky, ktoré k nám na záhradu prišli ako divoké a dnes už s nami spia v posteli. Na internete som našla slečnu Anetu Baklovú a po prečítaní všetkých referencií som sa rozhodla jej zavolať. Bez problému sme sa dohodli na všetkom, nielen, že dochádzala kúsok za Prahu, ale u nás aj prespala, takže zároveň strážila aj dom. Dokonca aj vyluxovala a poutierala. Mačičky boli v úplnom poriadku. Takže ak ešte niekto pochybuje, môžem slečnu Anetu len odporučiť.
Olmerovi

Pridaj komentár