O nás

Stráženie maznáčikov Petland založila Aneta Baklová v roku 2011. Firma sa stále rozširuje a zlepšuje nielen kvalitu, ale aj rozsah a kapacitu svojich služieb. Snažíme sa zákazníkom vždy vyjsť v ústrety a pokryť všetky ich požiadavky. Sme členmi medzinárodnej organizácie PSI (Pet Sitters International), ktorá združuje petsitterské spoločnosti z celého sveta. Nielen v rámci tohto členstva sa aktívne vzdelávame a pomocou školení sa stále zdokonaľujeme. Vieme porozumieť správaniu a neverbálnej reči zvierat a predísť tak konfliktným situáciám napríklad pri venčení. Vďaka tomu, že máme absolvované aj základy veterinárnych disciplín, vieme rozpoznať chorobu zvieraťa už v začiatkoch a zvyšujeme tým pravdepodobnosť jeho vyliečenia. Zvieraťu vieme poskytnúť prvú pomoc a vieme sa o neho postarať aj v prípade jeho choroby. Preto radi pomáhame zvieratám a podporujeme organizácie, ktoré sa ich záchranou zaoberajú. Niekoľko ohrozených druhov zvierat sponzorujeme a máme adoptované v pražskej zoo.

Naše poslanie

Úplne si uvedomujeme, aké ťažké je pre vás zveriť niekomu svojho maznáčika. O to ťažšie to je, keď ho zverujete niekomu neznámemu. Z toho dôvodu som v tejto sekcii spísala čo najviac dôležitých informáciách o nás, aby ste toho o nás vedeli veľa už pred objednaním služby a mohli sa tak rozmyslieť, či je to pre vás to pravé.
Naším hlavným poslaním totiž je, aby sa zviera u nás a s nami cítilo tak dobre, ako u seba doma a vy ste si tak mohli v pokoji užiť zaslúženú dovolenku. Zviera u nás dostane okrem naplnenia fyziologických potrieb plno lásky, hry a trpezlivosti. Jeho denný režim prispôsobíme tomu, aký má doma, a nastavíme ho zároveň tak, aby si stráženie čo najviac užili a rád sa k nám vracal. Naším ďalším veľkým poslaním je sprostredkovať vám pohľad na svet očami vášho maznáčika tak, aby ste mu lepšie porozumeli a vaše spolužitie tak bolo príjemnejšie a plné pochopenie. Naši miláčikovia sú totiž stále zvieratá fungujúce na základe inštinktov. To je pre nás ľudí niekedy ťažké prijať, zvieratá sú totiž našimi spoločníkmi, a tak je poľudšťuje a staviame ich tak do nepríjemné a neprirodzené pozície. My vám pomôžeme nájsť medzi sebou harmóniu a pochopenie. Labku na to