Stráženie a venčenie psov

Ponúkame vám individuálne stráženie psov u nás, stráženie psov u vás doma a venčenie psov. Ako doplnkové služby ponúkame individuálny výcvik psov, terapiu Dornovou metódou a kozmetické služby. Ponúkame stráženie psov v Prahe, v severných Čechách (v Litoměřiciach, Lovosiciach a Roudnici nad Labem a vo Štětí) a na Morave (Kroměříži, Vyškove, Uherskom Hradišti, Přerove a Košiciach).

Viac informácií o stráženie psov sa dočítate tu. Ako postupovať pri strážení a venčení psov sa dozviete tu.

1. Individuálne stráženie psov u nás doma

Celodenné stráženie psov
Cena/deň (vrátane noci)
Každý ďalší pes
Stráženie malého psa do 10 kg (čivava, krysarík, yorkšírský teriér, maltézsky a bolonský psík, Jack/Parson Russell teriér)
800 Kč
600 Kč
Stráženie stredného psa 10-25 kg (kokeršpaniel, bígl, border kólia, austrálsky ovčiak, chodský pes)
900 Kč
700 Kč
Stráženie veľkého psa nad 25 kg (retrívery, stavače, nemecký ovčiak a boxer, Rhodézský ridgeback, bulteriér)
1000 Kč
800 Kč

Prvý pes je vždy ten s väčšou hmotnosťou. Cena za stráženie psa na kratšiu dobu ako 24 hodín je po dohovore.

Stráženie psov cez noc u nás

Stráženie psov cez noc (12 hodín) u nás
Cena
Každý ďalší pes
Pes akejkoľvek veľkosti
700 Kč
500 Kč

U stráženia psov cez noc sa počíta s večerným a ranným venčením. Za každú ďalšiu začatú hodinu nad rámec 12 hodín sa pripočítava 200 Kč za každého psa. Cena za stráženie psov cez silvestrovský večer je dohodou.

Príplatky

Špeciálna starostlivosť
100 Kč
deň/pes

Príplatok za špeciálnu starostlivosť účtujeme u hárajúcich sučiek, u šteniat do 8 mesiacov  a u chorých alebo ťažko ovládateľných psov. Tým sú myslení psy, ktorí nevedia základné povely alebo nepočúvajú, nechodia do schodov, nevidia, nepočujú alebo psy, ktorí nie sú socializovaní, na všetko štekajú alebo sa venčia doma atď. Tento príplatok môže byť účtovaný aj u psa, ktorému treba denne podávať lieky a po dohode môže byť spätne doúčtovaný v prípade, že majitelia na zdravotný stav alebo nežiaduce správanie psa vopred neupozornia.

Doplnkové služby

Kozmetika

V rámci stráženia je možné psa vykúpať a vyčesať. Tieto služby je možné vykonať aj jednorázovo u vás doma bez nutnosti spojenia so strážením psa, v tom prípade je však cena stanovená po dohovore.

Kúpanie psov
Krátkosrstý pes
Dlhosrstý pes
Kúpanie malého psa
70 Kč
90 Kč
Kúpanie stredného psa
100 Kč
130 Kč
Kúpanie veľkého psa
150 Kč
190 Kč

V cene kúpanie je šampón s norkovým olejom, kondicionér a rozčesávač u dlhosrstých plemien. Po kúpaní sú psy zadarmo vyčesané.

Samotné vyčesanie psov
Krátkosrstý pes
Dlhosrstý pes
Vyčesanie malého psa
40 Kč
60 Kč
Vyčesanie stredného psa
60 Kč
90 Kč
Vyčesanie veľkého psa
90 Kč
130 Kč
Starostlivosť
o labky
50 Kč
Čistenie
zúbkov
50 Kč
Čistenie
ušiek
50 Kč

O labky psíkov sa staráme pastou so včelím voskom. Tá chráni vankúšiky pred vysušovaním a praskaním spôsobeným napr. solením chodníkov.

Za vypranie jedného kusu oblečenia pre psa alebo deky si účtujeme 30 Kč. O ďalších doplnkových službách nielen pre psíkov sa viac dozviete zde.

Kŕmenie

Príplatok za varenú stravu je dohodou (všeobecne 200 Kč na deň u veľkých psov + preplatenie účtov za nákup, u malých psov 200 Kč na jedno uvarenie stravy na niekoľko dní + preplatenie účtov).

2. Stráženie psov u vás doma

Dĺžka stráženie psov
Cena
Stráženie psov na max 6 hodín denne
prvá hodina 600 Kč, druhá 350 Kč, ďalej 200 Kč/hod.
Stráženie psov cez noc*
2000 Kč

*U stráženia psa cez noc sa počíta s večerným a ranným venčením. U stráženia psov u vás doma sú služby ako kúpanie či česanie zadarmo.

3. Individuálny výcvik psov

Ponúkame individuálny výcvik psov v rámci stráženia. K cene za stráženie psa sa pripočítava vždy 50 % za výcvik. Nezáleží na tom, či ide o hodinové alebo celodenné stráženie psíka. Je možné sa dohovoriť na výcviku psa u vás doma či na vopred dohodnutom mieste. Cena za 60 minút výcviku psa u vás za 700 Kč. V rámci výcviku od nás dostanete informácie, ako psa doma cvičiť. Viac informácií o možnostiach výcviku psov sa dočítate tu.

Terapia psov trpiacich separačnou úzkosťou

Ponúkame aj terapiu psov trpiacich separačnou úzkosťou. Kompletný terapeutický plán s osobnou schôdzkou stojí 1700 Kč. Ďalšie konzultácie potom 700 Kč na hodinu. Terapeutický plán si môžete objednať tu.

4. Venčenie psov

Snažíme sa vyjsť v ústrety vašim požiadavkám a štýl prechádzok prispôsobujeme zdravotnému stavu a kondícii psa, nie je pre nás problém s ním treba 30 minút behať. Psy venčíme v Nusliach a Podolí. Mimo tieto pražské časti sa k cene za venčenie psov pripočítava ešte doprava 15 Kč/km.

Dĺžka venčenia psov v Prahe
Cena
Každý ďalší pes
30minútové venčenie psa
200 Kč
100 Kč
60minútové venčenie psa
300 Kč
150 Kč

Dodatočné informácie

Za poskytnutie stráženia psov u nás bez objednania 48 hodín vopred a za stráženie psov u nás o štátnych sviatkoch si účtujeme expresný príplatok 20 %.

Psa môžete priviezť/odviezť každý deň v čase od 8:30 do 20:30. Po dohovore je možné privezenie/odvezenie psa aj v čase mimo tejto doby za príplatok 100 Kč.

Za psíka, ktorého doveziete pred 12.hodinou, sa platí celý deň. Po 12.hodine sa platí polovica ceny za daný deň. Za psíka, pre ktorého si prídete pred 12.hodinou, je cena za deň polovičná a po 12.hodine sa platí celý deň.

Kompletné obchodné podmienky nájdete tu.

Cenník je platný od 1.1.2022.

Nie som platca DPH.