Doplnkové služby

Profesionálne nafotenie vášho maznáčika

Ponúkame profesionálne nafotenie vášho maznáčika. Zvieraťu urobíme fotky digitálnou zrkadlovkou, a potom vám ich odovzdáme na CD alebo na vami prinesenom flash disku v plnom rozlíšení. Cena za 5 fotiek je 200 Kč.

Kreslený portrét vášho maznáčika

Majiteľka Stráženie maznáčikov Petland, Aneta Baklová,zároveň kreslí zvieratá a ich portréty. Ak vás táto služba zaujala, navštívte pre viac informácií tieto stránky, kde nájdete aj ukážky jej diel.

Výcvik a výchova psov

Ponúkame výcvik psov v rámci stráženia alebo pravidelný individuálny výcvik. Výcvik psov vykonávame iba pozitívnymi metódami a okrem psa pracujeme aj s jeho majiteľom. Je potrebné, aby naše postupy videl a naučil sa ich na psa praktizovať. Cena za hodinu individuálneho výcviku je stanovená na 700 Kč, za výcvik psa v rámci stráženie si potom priplatíte 50 % nad rámec ceny za stráženie psa.

Terapia psov trpiacich separačnou úzkosťou

Ponúkame terapiu psov trpiacich separačnou úzkosťou. Kompletný terapeutický plán s osobnou schôdzkou stojí 1700 Kč. Ďalšie konzultácie potom 700 Sk na hodinu. Terapeutický plán separačné úzkosti si môžete objednať tu.

Dornova metóda

Táto metóda navodí psychickú a fyzickú pohodu vášho psa. Terapia Dornovou metódou trvá 60 minút a stojí 600 Kč bez ohľadu na veľkosť psa. Prvá terapia je trochu dlhšia, ale za rovnakú cenu. Za dopravu k vám si účtujeme 15 Kč/km. Viac o Dornovej metóde sa dozviete tu.

Poradenstvo

Máte problém so svojím zvieraťom, ktorý neviete riešiť? Pomôžeme vám. Cenník služby nájdete tu.