O masáži a strečingu psov

masáže psů, psí masáže, masáže pro psyOkrem Dornovej metódy ponúkame ako doplnkovú službu na stráženie psíkov relaxačnú masáž a strečing psov. Masáže môžu uľaviť stresovanému psíkovi, psovi po fyzickom výkone, ale tiež pomáhajú uvoľniť stuhnuté svaly a rozhýbať telíčko staršieho jedinca. Masáž prináša psychickú a fyzickú úľavu a navodzujú celkovú pohodu zvieraťa. Masáže zlepšujú prekrvenie, tok lymfy, odvádza toxíny z tela a celkovo posilňujú imunitu. V rámci masáže psíka sa dozviete, či má nejakú blokádu a kde a naučíte sa pár techník na jej rozmasírovaní. Pravidelným masírovaním svojho psíka zároveň prehĺbite Váš vzťah. Strečing psov zlepšuje pohyblivosť tela, udržiava pružnosť svalov a šliach a zároveň funguje ako prevencia ich poranenia.

Ako služba funguje?

masáže psů. psí masáže, masáže pro psy

Masáže psov ponúkam ja, Aneta. Kurz som absolvovala individuálne formou u skvelé psej fyzioterapeutky Renáty Šedinovej. Okrem toho mám tiež zasvätenia reiki I. a II. stupňa, takže zvieraťu môžem pomôcť zharmonizovať energie v tele, prípadne ju doplniť tam, kde chýba.
Masáže psov vykonávame výhradne na zdravých jedincoch. Relaxačná masáž nezahŕňa rehabilitačnú starostlivosť o pacientov po operáciách. Jedná sa o suchú masáž bez použitia masážnych olejov, nie každému psíkovi totiž vyhovujú. Masáže a strečing psov vykonávame buď u seba doma alebo v mieste bydliska klienta, kde je to pre psa zároveň príjemnejšie. Masáž môžete samozrejme dopriať aj psíkovi, ktorý je u nás na stráženie. Cenu nájdete tu. Pre objednávku masáže psíka využite, prosím, náš e-mail info@petland.cz.