O našich službách

Aké služby ponúkame?

Ponúkame profesionálne stráženie domácich maznáčikov v Prahe a okolí. Strážime drobné zvieratká, mačičky a psíkov, ktoré môžeme venčiť po celej Prahe. V rámci stráženia psov ponúkame aj ich výcvik. S psíkom alebo mačičkou môžeme byť aj u vás doma a starať sa o ne tam. Môžeme obstarať aj drobné zvieratá u vás a zaliať kvety, vyvetrať, vybrať poštovú schránku, dôjsť na poštu, postarať sa o vyvezenie popolnice, popr. aj pokosiť záhradu atď. Na obstaranie zvierat k vám nechodíme vo firemnom oblečení ani inak označení, aby nikto nepojal podozrenie, že nie ste doma. Ďalej vám môžeme ponúknuť dochádzanie na statok či na záhradu v blízkosti Prahy. Môžeme sa starať aj o hospodárske alebo exotické zvieratá. Všetko záleží na dohode, stačí, keď sa ozvete a my sa vám budeme snažiť vyjsť v ústrety.

Kto sa u nás stará o čo / koho?

Ako majiteľka Stráženia maznáčikov Petland poskytujem všetky ponúkané služby od stráženia drobných maznáčikov po obstaranie zvierat u vás. Na stráženie psíkov som kvôli obmedzenej kapacite strážených zvierat prestala stačiť, a tak sa o ne delím so svojimi kolegyňami. Všetky majú vzdelanie v odbore, čistý trestný register, veľa skúseností s chovom zvierat a sú odborne preškolené v rámci vykonávanej práce.

Čo znamená profesionálna starostlivosť o maznáčikov?

V prvom rade si uvedomujeme nevyhnutnosť vzdelania v odbore, jedná sa totiž o odbornú starostlivosť, ktorá si vyžaduje odborné znalosti a skúsenosti. Máme pre zvieratá zapálenie, v chove dobytka sa neustále vzdelávame. Stali sme sa tiež členkami medzinárodnej petsitterské organizácie PSI (Pet Sitters International). Aj vďaka tomuto členstvu sa v oblasti zvierat stále zdokonaľujeme. V druhej rade každému psovi alebo mačke pristupujeme individuálne. Je nám jasné, že každý jedinec je iný a potrebuje inú starostlivosť. Psíka strážime len jedného, ​​v prípade, že sa psy poznajú a majitelia s tým súhlasia, strážime psíkov dvoch. Psíci nás majú k dispozícii celé dni okrem doby najnutnejších nákupov a iných nutných pochôdzok. Psy majú u niektorých kolegýň vrátane mňa možnosť výbehu na záhrade, podnikáme s nimi výlety podľa ich chuti a energie, niekedy chodíme aj za kultúrou. Aj samotné venčenie psov prispôsobujeme zdravotnému stavu a elánu psa. V priebehu stráženia vždy zasielame fotky maznáčika.

Ani ostatným zvieratám nie je problém sa venovať väčšinu dňa, preto je možné nám zveriť aj zvieratko s antibiotikami a inými liekmi, ktoré sa musia podávať pravidelne. Zviera však nesmie trpieť žiadnou infekčnou chorobou alebo parazitmi, pretože by mohlo nakaziť ďalšie strážené zvieratá. Ak zviera ochorie, je samozrejmosťou pravidelné zasielanie SMS správ o jeho aktuálnom zdravotnom stave a dochádzanie na kontroly k veterinárovi. Samozrejmosťou je tiež naše poistenie, ktoré kryje prípadné škody na zdraví a zverených veciach a miláčikoch do 5 miliónov Kč.

Bonusy k stráženiu

Naši zákazníci môžu využívať možnosti zliav u našich partnerov. K stráženiu ponúkame veľké množstvo doplnkových služieb. Ďalšou našou špeciálnou službou je profesionálne nafotenie vášho maznáčika a jeho kreslený portrét. Navyše ak sa stanete našimi fanúšikmi na Facebooku, môžete súťažiť o rôzne ceny, zľavy alebo vstupenky na veľtrh For Pets. Pokiaľ u nás využijete služby stráženie zvierat, máte automaticky zľavu 10 % na poradenstvo s chovom či nežiaducim správaním zvieraťa.