Kontakt

Prosíme, v prípade odovzdávania zvierat u nás, majte prosím rúšku, ďakujeme.

Dôležité informácie
Všetky otázky o stráženie prosím smerujte na e-mail. Na emaily odpovedám vždy, ak vám nepríde odpoveď, skontrolujte zložku SPAM alebo HROMADNÉ. Rezerváciu stráženie nie je možné vykonať po telefóne, využívajte prosím tento formulár alebo webovú kalkulačku. Zvieratá bez predchádzajúcej rezervácie neprijímame. Zviera je možné odovzdať iba vo vopred dohodnutom čase každý deň od 8. do 22.hodiny. Uvedená adresa neslúži ako kontaktné miesto pre návštevy, otázky alebo prehliadky, ale ako miesto odovzdanie zvierat. Čakacia doba na zákazníkov je ± 15 minút, môže sa stať, že po uplynutí tejto doby nebude možné zviera prijať. Viac informácií v obchodných podmienkach. Až dorazíte, volajte na tel. Číslo uvedené nižšie alebo zvoňte na zvonček označený H.M.P. Od júla 2018 máme v ulici zmiešanú parkovacie zónu. Je možné na nej stáť po zaplatení (20 Kč/hod.). Na odovzdanie zvieraťa obvykle stačí 15 minút. Parkovacie automat je na rohu ulice M.Cibulkové a Štětkovy.
Dakujeme za pochopenie.

Hlídání mazlíčků Petland

Ing. Aneta Baklová, Ph.D.
Marie Cibulkové 1177/10
Praha 4 – Nusle
140 00

Rezervácia stráženia online

E-mailinfo@petland.cz alebo aneta@pet-sitter.cz  v prípade problémov s prvým e-mailom

Tel: +420 773 97 33 97 (Po-pia 9-17 okrem sviatkov, mimo túto dobu býva telefón vypnutý, pro rezerváciu stráženie využite formulár)

Skype: hlidanimazlicku

Facebook   Instagram Petland Youtube

 ThePay – Platba kartou

bitcoin

Kadiaľ k nám autom?

Ak pôjde z centra, za Nuselským mostom zíďte prvým zjazdom na ovál pripomínajúce kruhový objazd, použite druhý výjazd, u lekárne zahnite vpravo (prvá odbočka) a opäť prvý odbočkou doprava. Sme skoro na konci jednosmernej ulice – výrazný zelený dom po ľavej strane vedľa hotela Coronet.
Ak idete do centra, zíďte pred Nuselským mostom, zvyšok cesty už je rovnaký.

Pokiaľ na ulici nenájdete miesto na parkovanie, môžete na krátku dobu nechať auto stáť na chodníku pred domom. Neparkujte, prosím, na vjazdoch do domov a na miestach vyhradených pre invalidov.

Idete MHD?

Náš hotel pre zvieratá sa nachádza v Prahe medzi stanicou metra Vyšehrad a Pražského povstania (trasa metra C). Vystúpte v stanici metra C Vyšehrad, prejdite okolo Kongresového centra, okolo hotela Holiday Inn a ďalej prejdite cez prechod do ulice Mikuláša z Husi. Až budete mať po pravej ruke futbalové ihrisko, zahnite do ulice vľavo. Nájdete nás vo výraznom zelenom dome vedľa hotela Coronet.

GPS súradnice: 50 ° 3 ’34 „š .; 14 ° 25′ 38“ v.d.


Zväčšiť mapu