Stráženie mačiek

Ponúkame vám navštěvovanie či stráženie mačiek u vás doma alebo individuálne stráženie mačiek u nás.
Viac info o stráženie mačiek sa dočítate tu.

1. Pravidelné navštevovanie mačiek u vás doma

Stráženie mačiek u vás zabezpečujem priamo ja, majiteľka firmy, nikto iný k vám domov nebude mať prístup. Za vašou mačičkou môžem dochádzať raz denne, dvakrát alebo každý druhý deň. V rámci návštevy je mačička nakŕmená, vyčesaná a pomaznaná. Samozrejmosťou je aj hranie a upratovanie neporiadku po mačičke, prípadne i starostlivosti o drobné zvieratá. V rámci stráženie mačičky u vás je možné zalievanie kvetov, vyvetranie, vyberanie poštovej schránky, pokosenie záhrady a pod., Všetko je ZADARMO. Pri každej návšteve posielam informácie o mačičke vrátane fotiek na váš mobil či e-mail. Návšteva trvá 30-60 minút podľa potrieb mačky a stojí 450-800 Kč vrátane dopravy. Táto cena platí od 2 návštev. V prípade len jednej návštevy je cena za túto návštevu 200%. Na priloženej strane sa dozviete orientačnú cenu za stráženie v rôznych oblastiach Prahy. V prípade nevyhnutného parkovanie na parkovacích zónach bude cena za stráženie mačiek zvýšená u tento čiastku. Pokud potrebujete službu straženie kočiek predĺžiť už pri výkone služby, účtuje sa príplatok 30% za každú ďalšiu návštevu. Úvodné zoznamovacie stretnutie u vás s odovzdaním kľúčov je ZADARMO, neúčtuje sa ani doprava. Kľúče vám po stráženie opäť ZADARMO doručím až do ruky. Neúčtuji si príplatky za sviatky ani víkendy.

Ako stráženie mačiek v ich domácom prostredí funguje sa dozviete tu.

2. Stráženie mačiek u vás doma

Dĺžka stráženia mačiek
Cena
Stráženie mačiek dlhšie ako 1 hodinu
od druhej hodiny 200 Kč/hod.
Stráženie mačiek cez noc
1500 Kč

Doplnkové služby k stráženiu mačičky u vás doma sú ZADARMO.

3. Individuálne stráženie mačiek u nás

Dĺžka stráženia mačiek
Cena
Cena za ďalšiu mačku
Celodenný stráženie mačiek (vrátane noci)
700 Kč
500 Kč

Za mačiatka do 6 mesiacov sa pri strážení mačiek u nás platí príplatok 100 Kč/deň.

Doplnkové služby k stráženiu mačiek u nás

Za zapožičanie mačacej toalety alebo škrabadla zaplatíte jednorazovú čiastku 90 Kč. Za náplň do mačacieho záchodu si počítame poplatok 60 Kč. Ak prinesiete mačkolit svoj, nič neplatíte.

Vyčesanie
50/100 Kč
Čištenie
zúbkov
50 Kč
Špeciálna
starostlivosť
100 Kč
deň/mačka

Špeciálnou starostlivosťou o mačičku je myslené podávanie liekov v pravidelnú dennú dobu, pichanie inzulínu atď.

Za vypranie jedného kusa deky alebo pelechu si účtujeme 30 Kč.


Dodatočné informácie

Za poskytnutie stráženia mačiek u nás bez objednania 48 hodín vopred a za stráženie mačiek u nás o štátnych sviatkoch si účtujeme 20 % príplatok. Príplatky sa nesčítajú.

Mačičku môžete priviezť/odviezť každý deň v čase od 8:30 do 20:30. Po dohovore je možné privezenie/odvezenie mačičky aj mimo tejto doby za príplatok 100 Kč.

Za mačičku, ktorú doveziete pred 12.hodinou, sa platí celý deň. Po 12.hodině sa platí polovica ceny za daný deň. Za mačičku, pre ktorú si prídete pred 12.hodinou, je cena za deň polovičná a po 12.hodine sa platí celý deň.

Kompletné obchodné podmienky nájdete tu.

Cenník je platný od 1.1.2022.

Nie som platca DPH.