Doplnkové služby

Profesionálne nafotenie vášho maznáčika

Ponúkame profesionálne nafotenie vášho maznáčika. Zvieraťu urobíme fotky digitálnou zrkadlovkou, a potom vám ich odovzdáme na CD alebo na vami prinesenom flash disku v plnom rozlíšení. Cena za 5 fotiek je 200 Kč.

Kreslený portrét vášho maznáčika

Majiteľka Stráženie maznáčikov Petland, Aneta Baklová,zároveň kreslí zvieratá a ich portréty. Ak vás táto služba zaujala, navštívte pre viac informácií tieto stránky, kde nájdete aj ukážky jej diel.

Strihanie zajačikov a morčiat

Služba strihanie je určená pre dlhosrsté králiky a morčatá. Cena za strihanie zajačika sa pohybuje od 700 do 1500 Kč a za strihanie morčaťa od 500 do 600 Kč. Za strihanie v rámci stráženia ušetríte – králiček bude ostrihaný za 600 Kč a morča za 400 Kč. Viac informácií o strihaní nájdete tu.

Výcvik a výchova psov

Ponúkame výcvik psov v rámci stráženia alebo pravidelný individuálny výcvik. Výcvik psov vykonávame iba pozitívnymi metódami a okrem psa pracujeme aj s jeho majiteľom. Je potrebné, aby naše postupy videl a naučil sa ich na psa praktizovať. Cena za hodinu individuálneho výcviku je stanovená na 700 Kč, za výcvik psa v rámci stráženie si potom priplatíte 50 % nad rámec ceny za stráženie psa.
Ponúkame aj terapiu psov trpiacich separačnou úzkosťou. Kompletný terapeutický plán s osobnou schôdzkou stojí 1700 Kč. Ďalšie konzultácie potom 700 Sk na hodinu. Terapeutický plán separačné úzkosti si môžete objednať tu.

Dornova metóda

Táto metóda navodí psychickú a fyzickú pohodu vášho psa. Terapia Dornovou metódou trvá 60 minút a stojí 600 Kč bez ohľadu na veľkosť psa. Prvá terapia je trochu dlhšia, ale za rovnakú cenu. Za dopravu k vám si účtujeme 15 Kč/km. Viac o Dornovej metóde sa dozviete tu.

Masáž a strečing psov

Psia masáž trvá okolo 45 minút a je vykonávaná suchou cestou, teda bez použitia vonných olejov. Kompletné informácie o masáži psov sa dočítate tu.

Masáž a strečing psov
Cena
Masáž a strečing malého psa (do 10 kg)
500 Kč
Masáž a strečing stredného psa (10-25 kg)
600 Kč
Masáž a strečing veľkého psa (nad 25 kg)
700 Kč

Za dopravu k vám je účtované 15 Kč/km.

Poradenstvo

Máte problém so svojím zvieraťom, ktorý neviete riešiť? Pomôžeme vám. Cenník služby nájdete tu.

Komunikácia so zvieratami

Hľadáte svojho strateného maznáčika alebo vám vŕta hlavou jeho správanie, ktorému nerozumiete? S maznáčikom sa vieme telepaticky spojiť a nájsť ho alebo sa ho opýtať na vami položené otázky. Pre viac informácií o komunikácii zvierat sa pozrite sem.