Doplnkové služby

Profesionálne nafotenie vášho maznáčika

Ponúkame profesionálne nafotenie vášho maznáčika. Zvieraťu urobíme fotky digitálnou zrkadlovkou, a potom vám ich odovzdáme na CD alebo na vami prinesenom flash disku v plnom rozlíšení. Cena za 5 fotiek je 200 Kč.

Strihanie zajačikov a morčiat

Služba strihanie je určená pre dlhosrsté králiky a morčatá. Cena za strihanie zajačika sa pohybuje od 600 do 1000 Kč a za strihanie morčaťa od 400 do 500 Kč. Za strihanie v rámci stráženia ušetríte – králiček bude ostrihaný za 500 Kč a morča za 350 Kč. Viac informácií o strihaní nájdete tu.

Výcvik a výchova psov

Ponúkame výcvik psov v rámci stráženia alebo pravidelný individuálny výcvik. Výcvik psov vykonávame iba pozitívnymi metódami a okrem psa pracujeme aj s jeho majiteľom. Je potrebné, aby naše postupy videl a naučil sa ich na psa praktizovať. Cena za hodinu individuálneho výcviku je stanovená na 500 Kč, za výcvik psa v rámci stráženie si potom priplatíte 50 % nad rámec ceny za stráženie psa.

Dornova metóda

Táto metóda navodí psychickú a fyzickú pohodu vášho psa. Terapia Dornovou metódou trvá 60 minút a stojí 500 Kč bez ohľadu na veľkosť psa. Prvá terapia je trochu dlhšia, ale za rovnakú cenu. Za dopravu k vám si účtujeme 15 Kč/km. Viac o Dornovej metóde sa dozviete tu.

Masáž a strečing psov

Psia masáž trvá okolo 45 minút a je vykonávaná suchou cestou, teda bez použitia vonných olejov. Kompletné informácie o masáži psov sa dočítate tu.

Masáž a strečing psov
Cena
Masáž a strečing malého psa (do 10 kg)
400 Kč
Masáž a strečing stredného psa (10-25 kg)
450 Kč
Masáž a strečing veľkého psa (nad 25 kg)
500 Kč

Za dopravu k vám je účtované 15 Kč/km.

Poradenstvo

Máte problém so svojím zvieraťom, ktorý neviete riešiť? Pomôžeme vám. Cenník služby nájdete tu.